KONST / Litografier / Färglitografi 14908062
nr 1490 8062
Färglitografi
Bernt Jonasson, Modell. Signerad, numrerad 134/160, daterad -74. Färglitografi, bildmått: 47x50 cm, yttermått inklusive ram: 56x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:16:53
100 kr
150 kr
200 kr